Rezerwacja
  Bardzo prosimy o wczeniejsz rezerwacj wizyty, telefonicznie bd osobicie w naszym salonie, poniewa aktualnie zarezerwowane terminy uniemoliwiaj nam przyjmowanie
  klientw "z marszu".

  Przedłużanie rzęs  RZĘSY DŁUŻSZE I GĘSTSZE O 120%
  TRWAŁOŚĆ DO 3 MIESIĘCY
  BEZ KONIECZNOŚCI MALOWANIA  Jest to nowoczesna metoda pozwalająca przedłużyć, zagęścić oraz pogrubić Twoje własne rzęsy dzięki doklejaniu syntetycznych rzęs 1 do 1 czyli jedną syntetyczną rzęsę dokleja się do jednej naturalnej, uzyskując absolutnie trwały i naturalny efekt.
  Rzęsy są naturalnie wygięte, wyglądają świetnie i jednocześnie nie obciążają naturalnych rzęs, są giętkie, elastyczne i naturalne.

  Zabieg trwa 2-3 godziny w zależności od oczekiwań klientki.
  Na jedno oko dokleja się ok 30-40 rzęs, co gwarantuje nam bardzo ładnie wyprofilowaną naturalnie wyglądającą linię rzęs.

  W przypadku gdy chcemy uzyskać bardziej spektakularny efekt doklejamy ok 70 rzęs.

  Natualna rzęsa żyje około 2-3 miesięcy, po tym czasie rzęsa wypada (razem ze sztuczną), a na jej miejsce wzrasta nowa - to proces naturalny.

  Każda z rzęs naturalnych znajduje się w różnych etapach cyklu swojego życia, stąd aby jak najdłużej zachować pełny efekt, zachodzi konieczność uzupełniania sztucznych rzęs (doklejania do rzęs nowych)

  Rzęsę syntetyczną dokleić można tylko do dorosłej 1,5 miesięcznej rzęsy, więc naturalnym zjawiskiem jest jeśli nawet kilka dni po zabiegu wypadnie nam 1 lub 2 rzęsy.
  Dlatego regularne wizyty co dwa tygodnie są obowiązkowe, aby nie dopuścić do nadmiernego przerzedzenia rzęs, co niestety może być widoczne po 4 tyg. z powodu różnic w długości rzęsek.

  Jeśli z jakichś powodów chcemy usunąć rzęsy w żadnym razie nie należy tego robić samemu, ale umówić się na profesjonalny i bezpieczny zabieg w salonie. Zabieg polecany jest również paniom noszącym szkła kontaktowe.

  Trwałość rzęs uzależniona jest od ścisłego przestrzegania zasad właściwej pielęgnacji, dlatego po zabiegu przez ok. 24 godziny nie wolno moczyć rzęs (odradzamy prysznic, sauna, basen itp.), ponieważ klej jest jeszcze w trakcie utwardzania.

  Czas pierwszego zakładania rzęs: ok. 3 godziny
  cena: 300,00 zł
  Czas uzupełnienia rzęs: ok. 1-1,5 godziny
  cena: 70,00 zł - 90,00 zł


  Zostań właścicielką pięknych i uwodzicielskich rzęs!

  ZADZWOŃ 0-696 666-755